5 błędów w negocjacjach

Chcę podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami na temat negocjacji, które zgromadziłam podczas mojej bogatej wędrówki po świecie biznesu i relacji międzyludzkich.

Poznaj 5 błędów, które są najczęściej popełniane podczas negocjacji. Ostatnio zanurzyłam się w temat „5 błędów w negocjacjach” i postanowiłam podzielić się z Wami moimi przemyśleniami. Czytajcie dalej, aby odkryć, jak unikać tych pułapek i odnosić sukcesy w negocjacjach!

1. Klarowność celów

Każda negocjacja zaczyna się od wyraźnie określonych celów. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak brak jednoznaczności w tym zakresie wpływa na przebieg negocjacji?

2. Negocjacja tylko i wyłącznie ceny

Warto spojrzeć na szerszą perspektywę. Podzielę się z Wami swoimi doświadczeniami, pokazując, dlaczego warto uwzględnić inne kluczowe elementy, aby negocjacje były pełne satysfakcji dla obu stron.

3. Brak asertywności

Negocjacje wymagają pewności siebie, ale również szacunku dla drugiej strony. Przedstawię Wam, jak znaleźć złoty środek między zdecydowaniem a elastycznością, by negocjacje były efektywne i budujące trwałe relacje. Nawet jeśli negocjujesz z kimś, kogo znasz prywatnie!

4. Brak scenariusza

Przygotowanie to klucz do sukcesu. Razem odkryjemy, jak kreowanie różnych scenariuszy przed negocjacjami sprawia, że stajemy się bardziej pewni siebie, elastyczni i gotowi na różne scenariusze.

5. Brak planu B

W życiu rzadko wszystko idzie zgodnie z planem. Dlatego warto posiadać plan B. Podzielę się z Wami, dlaczego to kluczowe podejście pomaga utrzymać spokój i efektywnie radzić sobie z niespodziewanymi wyzwaniami.

Zapraszam Ci do obejrzenia najnowszego odcinka „Negocjuj z sukcesem”, w którym szczegółowo opowiadam o tych właśnie błędach.

https://youtu.be/u3fK6vwZ3_Q

Lub posłuchaj na SPOTIFY.

🔥 POBIERZ BEZPŁATNIE 10 PYTAŃ, ABY SPRAWDZIĆ, CZY JESTEŚ MANIPULOWANY 

🔥 Zobacz nagranie webinaru „Jak pokonać manipulację i zacząć stawiać granice?”

☕ Jeśli chcesz wesprzeć moją działalność w internecie, możesz postawić mi wirtualną kawę

WEBINAR

6 BŁĘDÓW W NEGOCJACJACH, PRZEZ KTÓRE TRACISZ PIENIĄDZE

Webinar odbędzie się 25 lipca (czwartek) o godzinie 19:00 na platformie ZOOM.

Przedstawię praktyczne przykłady, studia przypadku i konkretne kroki, które możesz zastosować od zaraz, aby zwiększyć skuteczność swoich negocjacji i zabezpieczyć lepsze warunki umów, kontraktów i współprac.