szkolenie

międzynarodowe negocjacje

SZKOLENIE Z NEGOCJACJI MIĘDZYNARODOWYCH – szkolenie otwarte, cena 2780 PLN netto

szkolenie

międzynarodowe
negocjacje

SZKOLENIE Z NEGOCJACJI MIĘDZYNARODOWYCH – szkolenie otwarte, cena 2780 PLN netto

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to mam coś dla Ciebie!

Szkolenie z negocjacji międzynarodowych 

NEGOCJACJE

RELACJE

BIZNES

Naucz się negocjować w zgodzie ze swoimi talentami

Szkolenie prowadzi doświadczony negocjator – Emilia Sędziak

“Negocjator do wynajęcia”, przedsiębiorczyni, doświadczony manager na rynku międzynarodowym, autorka e-booków oraz kursu online, wykładowca akademicki. 

Według Talent Dynamics typ Deal Maker, a w pierwszej 5 talentów Gallupa posiada: zgodność, ukierunkowanie, osiąganie, bliskość i poważanie.

Wierzy, że biznes to ludzie, dlatego negocjacje opiera o relacje i zawsze dobrze na tym wychodzi, zgodnie z zasadą win-win.

Co zyskasz po szkoleniu z negocjacji międzynarodowych?

Dlaczego szkolenie z negocjacji międzynarodowych różni się od innych szkoleń z negocjacji?

Dlatego szkolenie nastawione jest na rozmowy międzynarodowe, na wyczulenie na różnice kulturowe i różne podejścia do pieniędzy oraz spotkań biznesowych. Po tym szkoleniu będziesz wiedział jak się zachować, co mówić i jak wywierać wpływ w zależności od różnic kulturowych.

Jak wygląda przygotowanie do szkolenia?

 

Szkolenie jest dostosowane do uczestników. Zarówno moduły teoretyczne, jak i ćwiczenia praktyczne.

 

Po zapisie otrzymujesz ankietę, abym mogła lepiej Cię poznać, twoją dotychczasową wiedzę i przede wszystkim, jakie masz wyzwania i potrzeby zawodowe.

 

Kolejny krok to test Talent Dynamics. Test, który pokazuje, jakie masz wrodzone talenty. Inaczej negocjuje osoba o profilu STAR, a zupełnie inaczej o profilu ACCUMULATOR czy DEAL MAKER.

 

Dlatego chcę poznać talenty każdego uczestnika tego szkolenia, tak aby ułożyć program szyty na Twoją miarę. Symulacje negocjacyjne odbędziesz z różnymi uczestnikami, dowiesz się jak inni negocjują używając swoich talentów. W końcu będziesz czuł się swobodnie, ponieważ nauczysz się prowadzić negocjacje zgodnie ze swoimi talentami.

Następnie odbędziesz konsultację z Małgo Kotlonek w celu analizy Twojego profilu. Poznasz swoje talenty, a dzięki Małgo zrozumiesz jeszcze bardziej siebie i swoje zachowania. 

Kim jest Małgo Kotlonek? To twórczyni marki GOSHICO, dyrektor kreatywny oraz mentorka biznesów w zakresie spójnego wizerunku. 

 

Jest to szkolenie VIP, dlatego przeprowadzane jest w małych, kilkuosobowych grupach.

Co otrzymasz w ramach szkolenia?

1

2 dni (2x8godz) spotkań online

2

sesja z Małgo Kotlonek i analiza testu Talent Dynamics 

3

2h sesji Q&A po szkoleniu

4

Naukę Business English (wszystkie ćwiczenia i symulacje odbywają się w języku angielskim)

5

Materiały merytoryczne (techniki negocjacyjne, manipulacje, wyrażenia Business English, praktyczne porady co do poprawności języka angielskiego używanego w negocjacjach)

6

Certyfikat uczestnictwa

Szkolenie z negocjacji międzynarodowych da Ci narzędzia, których będziesz używał do końca życia. Pomyśl o wizji swojej kariery i przygotuj się na zmiany.

Poznasz i zaczniesz działać w zgodzie ze swoimi talentami Nauczysz się dostosowywać rozmowy biznesowe do różnic kulturowych Dopracujesz swój Business English do negocjacji Zostaniesz mistrzem negocjacji