fbpx

szkolenie

Wzmocnij swoją siłę negocjacyjną

Emilia Sędziak

Miejsce: Warszawa, Centrum Szkoleniowe,

ul. Wspólna 56

 

Termin: 9 października, niedziela

szkolenie

Miejsce: Warszawa, Centrum Szkoleniowe, ul. Wspólna 56

Termin: 9 października, niedziela

Wzmocnij swoją siłę negocjacyjną, która zapewni Ci łatwiejsze życie zawodowe i prywatne.

Dlaczego to szkolenie jest wyjątkowe? Dzięki ankietom, które wypełniają moi klienci, zauważyłam, że brak pewności siebie jest głównym hamulcem, który powstrzymuje ich przed negocjacjami z sukcesem.

 

Jako urodzony negocjator: Deal Maker według Talent Dynamics pokażę Ci jak krok po kroku zyskać siłę negocjacyjną, która pozwoli Ci przezwyciężyć strach. Skorzystaj z mojego kilkunastoletniego doświadczenie zarówno w biznesie polskim jak i międzynarodowym. Negocjowałam z narodowościami z wielu krajów, dzięki temu mam wiedzę, która pozwoliła mi wypracować swój własny styl oraz schematy, które zawsze działają.

 

Osiąganie i ukierunkowanie mam w pierwszej piątce talentów Gallupa, więc masz pewność, że podczas szkolenia zrobię wszystko abyś Ty osiągnął/ęła swoje cele. Podczas wspólnej pracy ze mną i innymi uczestnikami pokażę Ci co dokładnie robić, aby zyskać pewność siebie. Przeprowadzę Cię przez cały proces negocjacyjny.

 

Podczas szkolenie pokażę Ci też techniki komunikacyjne, które mają siłę perswazji. Dzięki nim szybciej osiągniesz rezultaty w życiu prywatnym jak i zawodowym. Dodatkowo wykorzystam głęboko metodę KAIZEN, tak abyś jeszcze szybciej pokonał strach w negocjacjach i zyskał pewność siebie.

Jak będzie wyglądała praca podczas szkolenia?

Dzięki negocjacjom zmienisz swój komfort życia, nie tylko finansowy

 

Pozwól sobie na życie według własnych warunków i zasad, które sobie sam/a wynegocjujesz. Nikt inny tego za Ciebie nie zrobi. Znasz takie powiedzenie: Umiesz liczyć? Licz na siebie! Przypomnij sobie ile razy w życiu już Ci się ono sprawdziło. Nie powierzaj swojego szczęścia przypadkowi, dobrej woli Twojego szefa, klienta czy partnera. To Ty zadbaj o swój dobrostan i wynegocjuj warunki, jakie będą dla Ciebie dobre i satysfakcjonujące.

W biznesie i w życiu, nie dostaniesz tego na co zasługujesz, dostaniesz to co wynegocjujesz

 

Chester L. Karrass

 

Ja też kiedyś liczyłam na to, że wiedza i zdobyte umiejętności obronią się same. Tak mnie uczyli w domu, więc weszłam w życie zawodowe właśnie z tym przeświadczeniem. Prawda okazała się zupełnie inna. Bardzo szybko życie zweryfikowało moje założenia. Tylko to co sobie sam/a wynegocjujesz będzie Twoje.

Stworzone przeze mnie szkolenie pozwoli Ci zdobyć fundamenty, które wykorzystasz w każdych negocjacjach, tak aby w końcu zyskiwać to co chcesz. Zaczniesz budować swoją siłę negocjacyjną oraz pozycję społeczną.

DLACZEGO WARTO?

Chcesz wzmocnić swoją siłę negocjacyjną i zadbać o swoje sprawy?

Już dziś zarezerwuj swoje miejsce na elitarne szkolenie 9 października w Warszawie

Jeśli masz niską siłę negocjacyjną to:

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest dla maksymalnie 22 osób, abym mogła indywidualnie poznać każdego uczestnika i aby stworzyć dla Ciebie przyjazną przestrzeń, gdzie będziesz czuł/a się swobodnie.

Oprócz pracy, gwarantuję Ci świetną zabawę i przyjazną atmosferę! Stworzę grupę, która będzie oparciem dla Ciebie, nie tylko podczas szkolenia, ale również po nim.

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

Szkolenie stacjonarne 9.10.2022

Cena: 1399 zł brutto

Szkolenie stacjonarne 9.10.2022 + 2h indywidualnych konsultacji

Cena: 2399 zł brutto

KIM JESTEM?

Nazywam się Emilia Sędziak i jestem negocjatorem oraz konsultantem biznesowym.

Uwielbiam działać na rynku międzynarodowym – porównywać, sprawdzać i uczyć się od firm z innych krajów. Marzę, aby polskie firmy były konkurencyjne w 100%. Wiem, że naszą pracowitością i jakością możemy wiele zdziałać, tylko czasami brakuje nam umiejętności negocjacyjnych, biznesowych i językowych. Moją misją jest towarzyszyć w tej drodze i wspierać rozwój polskich biznesów. Nie ma większego sukcesu, niż podpisane kontrakty na miliony euro i zadowoleni klienci.

 

Od zawsze byłam pewną siebie osobą, która stawia na działania. Zarządzałam zespołem w międzynarodowej firmie, negocjowałam współprace z partnerami z całego świata oraz nadzorowałam projekty. Jak się okazało, to wrodzone predyspozycje wspierają moje działania, bo jestem Deal Makerem, czyli według Talent Dynamics, urodzonym negocjatorem. Natomiast z testów Gallupa, dwa pierwsze talenty to: Osiąganie i Ukierunkowanie, które pozwalają mi się skupić się w pełni na każdym zadaniu, tak aby odnieść sukces.

 

Jako Negocjator do Wynajęcia, negocjuję w imieniu moich klientów różne kontrakty i współprace, pomagam im rozszerzyć swoje działania na rynki zagraniczne. Podczas indywidualnych konsultacji z negocjacji pokazuję jak krok po kroku osiągać swoje cele negocjacyjne w życiu prywatnym i zawodowym.

POZNAJ OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

negocjacje

Marta Rodzik

dziennikarka, specjalistka PR

Świetna osobowość z ogromną wiedzą, która pozostaje na lata. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu moje negocjacje wskoczyły na wyższy level. Jej kursy i warsztaty są w przystępnej cenie i proszę mi wierzyć przy inwestycjach różnych na rynku warto inwestować w wiedzę jaką dostarcza pani Emila Sędziak.

Weronika Wełnowska

Contract Analyst

Miałam okazję uczestniczyć w fantastycznych warsztatach z Emilią, pełne praktyki i inspiracji do dalszego działania. Omawialiśmy zagadnienia z negocjacji i komunikacji międzynarodowej. Wszystkim polecam

Barbara Klag

Dyrektor Zakładu/Wiceprezes Zarządu w Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw "Owoc Łącki" Sp. z o.o.

Praca z Emilią była samą przyjemnością. Jej przeogromne doświadczenie zawodowe zwłaszcza w temacie negocjacji i zaangażowanie zaskutkowały tylko fenomenalnymi efektami. Jej pozytywne nastawienie i uśmiech na twarzy dodawał jeszcze większej ochoty do pracy. Jej cenne rady i wskazówki przydają się teraz w życiu zawodowym.Polecam każdemu współpracę z Emilią, która zaraża optymizmem i potrafi uczynić z każdego silnego negocjatora.
Previous
Next

praca projektowa

Marian Fedko

Co-Founder and Former CEO of Grene Poland

W ciągu wielu lat pracy w organizacji GRENE/KRAMP Emilia stał się doświadczonym współpracownikiem. Potrafiła znakomicie dbać o relacje z pracownikami wszystkich szczebli organizacji oraz klientami. Doskonale sprawdzała się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i w pracy zespołowej. Ma wysokie umiejętności interpersonalne - łatwo nawiązuje kontakty. Ponadto, wysoka kultura osobista, jak również jej osobowość, miały duży wpływ na pozytywną atmosferę w zespołach, w których pracowała. Była solidnym i rzetelnym pracownikiem, a następnie Managerem o pozytywnym usposobieniu do pracy i życia, na którym można polegać. Jest osobą o pozytywnym usposobieniu, dużej pozytywnej energii, zawsze o wysokim zaangażowaniu, profesjonalizmie i odpowiedzialność za to co robiła. Była jedna z kluczowych osób w tworzeniu pozytywnych relacji międzynarodowych i potrafiła z wielkim sukcesem prowadzić międzynarodowe projekty w międzynarodowym środowisku.

Urszula Światłowska

Team Lead/Event manager

Miałam okazję pracować z Emilią przy projekcie edukacyjnym. Współpraca z Emilią jest czystą przyjemnością. Emilia jest niezwykle profesjonalna, kreatywna i posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie. Emilię wyróżnia również fenomenalne podejście do uczniów - nie dość, że potrafi przekazać wiedzę w sposób przystępny, to dodatkowo - dzięki swojej otwartości i ponadprzeciętnym kompetencjom miękkim - staje się dla kursantów i współpracowników prawdziwym mentorem.

Marzena Jurewicz

Komuda MJK

Miałam przyjemność współpracować z Emilią przy wspólnym projekcie. Wspaniała osoba z cudowną osobowością. Energetyczna i profesjonalna. Zawsze chętna do pomocy i rozmowy. Błyskawicznie reaguje na wszelkie interakcje. Przekazuje wiedzę w bardzo otwarty i przystępny sposób. Polecam wszystkim współpracę z Emilią 🙂
Previous
Next

współpraca międzynarodowa

Harrie Molen van der

Quality, Environment, Health & Safety coördinator

I enjoyed working with Emilia in transferring the processing of purchase invoices from the Netherlands to Poland. she's very skilful and serious in her work. It was nice working with her.

Ron Verheij

Solution Developer - OutSystems

I have created puchase invoice application for Kramp. Emilia described exactly what the application should do. I enjoyed working together with her. she is a kind and profesional teamplayer.

Maik ten Eikelder

Business Analyst

It was a pleasure of working with Emilia during the development and implementation of a new system to optimise administrative business processes within Kramp. During this project I learned that Emilia is a positive person with a strong ownership and driving for results. She is energetic, has great people skills and capable of forming a close team and leading it. She is highly motivated, has great communication skills and can get my full recommendation.
Previous
Next

Dołącz do grona moich zadowolonych klientów już dziś!

Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz maila na adres:

contact@emiliasedziak.pl

 

Zanim wyjdziesz!

zapisz się do newslettera!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody podczas przeglądania naszego serwisu.

Więcej o plikach cookies i ich wykorzystywaniu przeczytasz z naszej polityki prywatności.