negocjacje

Marta Rodzik

dziennikarka, specjalistka PR

Świetna osobowość z ogromną wiedzą, która pozostaje na lata. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu moje negocjacje wskoczyły na wyższy level. Jej kursy i warsztaty są w przystępnej cenie i proszę mi wierzyć przy inwestycjach różnych na rynku warto inwestować w wiedzę jaką dostarcza pani Emila Sędziak.

Weronika Wełnowska

Contract Analyst

Miałam okazję uczestniczyć w fantastycznych warsztatach z Emilią, pełne praktyki i inspiracji do dalszego działania. Omawialiśmy zagadnienia z negocjacji i komunikacji międzynarodowej. Wszystkim polecam

Barbara Klag

Dyrektor Zakładu/Wiceprezes Zarządu w Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw "Owoc Łącki" Sp. z o.o.

Praca z Emilią była samą przyjemnością. Jej przeogromne doświadczenie zawodowe zwłaszcza w temacie negocjacji i zaangażowanie zaskutkowały tylko fenomenalnymi efektami. Jej pozytywne nastawienie i uśmiech na twarzy dodawał jeszcze większej ochoty do pracy. Jej cenne rady i wskazówki przydają się teraz w życiu zawodowym.Polecam każdemu współpracę z Emilią, która zaraża optymizmem i potrafi uczynić z każdego silnego negocjatora.
Previous slide
Next slide

praca projektowa

Marian Fedko

Co-Founder and Former CEO of Grene Poland

W ciągu wielu lat pracy w organizacji GRENE/KRAMP Emilia stał się doświadczonym współpracownikiem. Potrafiła znakomicie dbać o relacje z pracownikami wszystkich szczebli organizacji oraz klientami. Doskonale sprawdzała się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i w pracy zespołowej. Ma wysokie umiejętności interpersonalne - łatwo nawiązuje kontakty. Ponadto, wysoka kultura osobista, jak również jej osobowość, miały duży wpływ na pozytywną atmosferę w zespołach, w których pracowała. Była solidnym i rzetelnym pracownikiem, a następnie Managerem o pozytywnym usposobieniu do pracy i życia, na którym można polegać. Jest osobą o pozytywnym usposobieniu, dużej pozytywnej energii, zawsze o wysokim zaangażowaniu, profesjonalizmie i odpowiedzialność za to co robiła. Była jedna z kluczowych osób w tworzeniu pozytywnych relacji międzynarodowych i potrafiła z wielkim sukcesem prowadzić międzynarodowe projekty w międzynarodowym środowisku.

Urszula Światłowska

Team Lead/Event manager

Miałam okazję pracować z Emilią przy projekcie edukacyjnym. Współpraca z Emilią jest czystą przyjemnością. Emilia jest niezwykle profesjonalna, kreatywna i posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie. Emilię wyróżnia również fenomenalne podejście do uczniów - nie dość, że potrafi przekazać wiedzę w sposób przystępny, to dodatkowo - dzięki swojej otwartości i ponadprzeciętnym kompetencjom miękkim - staje się dla kursantów i współpracowników prawdziwym mentorem.

Marzena Jurewicz

Komuda MJK

Miałam przyjemność współpracować z Emilią przy wspólnym projekcie. Wspaniała osoba z cudowną osobowością. Energetyczna i profesjonalna. Zawsze chętna do pomocy i rozmowy. Błyskawicznie reaguje na wszelkie interakcje. Przekazuje wiedzę w bardzo otwarty i przystępny sposób. Polecam wszystkim współpracę z Emilią 🙂
Previous slide
Next slide

współpraca międzynarodowa

Harrie Molen van der

Quality, Environment, Health & Safety coördinator

I enjoyed working with Emilia in transferring the processing of purchase invoices from the Netherlands to Poland. she's very skilful and serious in her work. It was nice working with her.

Ron Verheij

Solution Developer - OutSystems

I have created puchase invoice application for Kramp. Emilia described exactly what the application should do. I enjoyed working together with her. she is a kind and profesional teamplayer.

Maik ten Eikelder

Business Analyst

It was a pleasure of working with Emilia during the development and implementation of a new system to optimise administrative business processes within Kramp. During this project I learned that Emilia is a positive person with a strong ownership and driving for results. She is energetic, has great people skills and capable of forming a close team and leading it. She is highly motivated, has great communication skills and can get my full recommendation.
Previous slide
Next slide